Rēzeknes SEZ Gada uzņēmumi -“VEREMS” RSEZ SIA un SIA “MIDIS” RSEZ!

  Ziņas/Rēzeknes SEZ Gada uzņēmumi -“VEREMS” RSEZ SIA un SIA “MIDIS” RSEZ!

Rēzeknes SEZ Gada uzņēmumi -“VEREMS” RSEZ SIA un SIA “MIDIS” RSEZ!

2023. gada 10. Oktobris

Š.g. 6.oktobrī tika rīkots pasākums “Rēzeknes SEZ komercsabiedrību Gada balva 2022”, kur tika apbalvoti aizvadītajā gadā labākie un veiksmīgākie Rēzeknes SEZ uzņēmumi.

 

Rēzeknes SEZ komercsabiedrību Gada balvas konkurss tiek organizēts ar mērķi novērtēt un godināt sekmīgākos Rēzeknes SEZ uzņēmumus, kā arī to produktus un pakalpojumus, gan izvērtējot iepriekšējā gada darbības rezultātus, gan ņemot vērā sadarbības partneru atsauksmes.

Izvērtējot 2022.gada rādītājus, apbalvojums “Gada uzņēmums” mazo komercsabiedrību grupā otru gadu pēc kārtas tika piešķirts komercsabiedrībām SIA “MIDIS” RSEZ (1.vieta) un “RĒZEKNES DZIRNAVNIEKS” RSEZ AS (2.vieta), savukārt pirmo reizi debitēja alumīnija laivu ražotājs “FISHBOAT” RSEZ SIA (3.vieta).

Uzņēmumi tika vērtēti un apbalvoti arī šādās nominācijās – “Gada produkts”, “Gada pakalpojums”, “Gada eksportētājs”, “Videi draudzīgākais uzņēmums”, “Gada inovācija”, “Gada debija”, “Sociāli atbildīgākais uzņēmums”, “Gada sadarbības partneris” un “Gada darba devējs”. Mazo komercsabiedrību grupā elektroskapju ražotājs RSEZ SIA “IRBIS TECHNOLOGY” saņēma atzinības rakstu par uzvaru nominācijā “Videi draudzīgākais uzņēmums”. Komercsabiedrība, pilnveidojot ražošanas procesus, viena no pirmajām Eiropas Savienībā sekmīgi īstenoja CO2 neitralitātes sertifikācijas procesu. Uzņēmums “MEGASTEEL” SIA RSEZ, kas nodarbojas ar betona pamatņu ražošanu, tika apbalvots par uzvaru nominācijā “Gada produkts”. Komercsabiedrība izstrādāja lego bloku ražošanas tehnoloģiju un uzsāka to ražošanu un izplatīšanu Latvijas tirgū.

Gada uzņēmums “FISHBOAT” RSEZ SIA ieguva atzinības rakstu par uzvaru nominācijā “Gada eksportētājs” un tika nominēts arī kā “Gada debija”, savukārt “RĒZEKNES DZIRNAVNIEKS” RSEZ AS saņēma atzinības rakstu par uzvaru nominācijās: “Sociāli atbildīgākais uzņēmums”, “Videi draudzīgākais uzņēmums” un “Gada darba devējs”. Šajā uzņēmumā strādā 91% apmierinātu darbinieku, kā liecina “OVC Consulting’’ veiktā aptauja. Informācijas tehnoloģiju uzņēmums SIA “MIDIS” RSEZ ieguva atzinība rakstu par uzvaru nominācijās: “Gada inovācija”, “Gada pakalpojums” un “Gada sadarbības partneris”. Uzņēmums nepārtraukti ievieš novatoriskus programmatūras risinājumus datu sistematizēšanas, pārvaldības, izplatīšanas un uzturēšanas procesos, lai apmierinātu klientu vēlmes un vajadzības. Pērn uzņēmums ieguvis “Odoo Silver Partner statusu”.

Pirmās vietas ieguvējs nominācijā “Gada uzņēmums” lielo/vidējo komercsabiedrību grupā otru gadu pēc kārtas kļuva “VEREMS” RSEZ SIA. Gada uzņēmuma statusu ieguva arī SIA “LEAX RĒZEKNE” RSEZ (2.vieta), savukārt debitēja šogad RSEZ “MAGISTR- FISKEVEGN GROUP.MFG” SIA (3.vieta).

Lielo/vidējo komercsabiedrību grupā elektronisko vadu un tīkla kabeļu komponentu ražotājs “OPTOELEKTRONIKA LV” RSEZ SIA ieguva atzinības rakstu par uzvaru nominācijā “Gada sadarbības partneris”. NVA Rēzeknes filiāle atzinīgi novērtē uzņēmuma sniegto atbalstu, izveidojot darba vietas Ukrainas civiliedzīvotājiem. Metāla konstrukciju ražotājs RSEZ SIA “LATSTAB” ieguva 2.vietu nominācijā “Gada darba devējs”, kas saviem darbiniekiem nodrošina paplašinātās veselības apdrošināšanas polises un apmaksātas pusdienas.

Gada uzņēmums RSEZ “MAGISTR- FISKEVEGN GROUP.MFG” SIA, kas nodarbojas ar virvju un tauvu ražošanu, tika papildus apbalvots arī par 1.vietu nominācijā “Gada darba devējs”, 2.vietu nominācijā “Gada eksportētājs” un uzvaru nominācijā “Videi draudzīgākais uzņēmums”. Komersants, domājot par dabu, savās ražotnēs ievieš jaunākās tehnoloģijas, kas palīdz samazināt polimēru atkritumu daudzumu un sekmē pasaules okeāna piesārņojuma samazināšanos. Metālapstrādes uzņēmums SIA “LEAX RĒZEKNE” RSEZ ieguva 3.vietu nominācijā “Gada eksportētājs”, 3.vietu nominācijā “Gada darba devējs” un uzvaru nominācijās “Sociāli atbildīgākais uzņēmums” un “Gada sadarbības partneris”. Uzņēmums atbalsta LBTU aģentūras “Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Malnavas Koledža” kartinga pulciņu, kā arī ilgstoši un veiksmīgi sadarbojas ar RTA. Lielformāta finiera ražotājs “VEREMS” RSEZ SIA ieguva atzinības rakstu par 1.vietu nominācijā “Gada eksportētājs” un uzvarēja nominācijās “Sociāli atbildīgākais uzņēmums” un “Gada sadarbības partneris”. Uzņēmums savu produkciju eksportē uz 33 valstīm, tālākais eksporta punkts – Jaunzēlande!

Rēzeknes SEZ pārvaldes pārvaldniece Krista Freiberga: “Kronis simboliski izvēlēts par šī gada vadmotīvu, jo tas ne vienmēr ir veidots no dārgakmeņiem, tas veidots no disciplīnas, aizrautības un tāda nesalaužama sakausējuma kā drosme. Esiet disciplinēti, aizrautīgi un drosmīgi - darot, radot, strādājot!”

Pateicamies ikvienam, kas piedalījās šajā pasākumā. Izsakām pateicību visām Rēzeknes SEZ komercsabiedrībām, kas rada iespēju un laiku, lai piedalītos Gada balvas konkursā un apmeklētu balvu pasniegšanas ceremoniju. Rēzeknes SEZ pārvalde novēl uzņēmējiem sasniegt izvirzītos mērķus un iekarot jaunas panākumu virsotnes!