Rēzeknes SEZ saņem atzinību starptautiskajā "Ekonomisko zonu ilgtspējīgu atveseļošanās stratēģiju konkursā 2021"

  Ziņas/Rēzeknes SEZ saņem atzinību starptautiskajā "Ekonomisko zonu ilgtspējīgu atveseļošanās stratēģiju konkursā 2021"

Rēzeknes SEZ saņem atzinību starptautiskajā "Ekonomisko zonu ilgtspējīgu atveseļošanās stratēģiju konkursā 2021"

2021. gada 04. Oktobris

Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvalde piedalījās vadošo biznesa žurnālistu un ārvalstu tiešo investīciju ekspertu platformas “Investment Monitor” rīkotajā balvā par ekonomisko zonu ilgtspējīgas atveseļošanās stratēģijām 2021. gadā. Visu veidu pasaules ekonomiskās zonas tika aicinātas aizpildīt īsu aptauju, kurā jāapraksta zonas darbība šādās kategorijās: digitalizācija, pēcaprūpes pakalpojumi, Covid-19 atbalsts, vietējā ietekme, birokrātijas samazināšana, jauni ieguldījumi, ilgtspēja un ESG aktivitātes.

Konkursa ietvaros Rēzeknes SEZ ir ieguvusi otro vietu kategorijā “Pēcaprūpes pakalpojumi” (Aftercare support) par personalizētu pēcaprūpes pakalpojumu sniegšanu uzņēmumiem un palīdzību sadarbībā ar citām reģiona iestādēm. Rēzeknes SEZ ir arī saņēmusi atzinības rakstu kategorijā “Birokrātijas samazināšana” (Red tape reduction).

Papildus šīm nominācijām Rēzeknes SEZ ir saņēmusi divas redaktoru balvas par uzņēmējdarbības veicināšanu un starpinstitucionālo sadarbību. Šīs balvas ir piešķirtas pēc redaktoru ieskatiem, lai atzītu citas ievērojamas iniciatīvas un sasniegumus, kas neietilpst fiksētajās kategorijās.

Uzvarētāji tiks paziņoti un sveikti virtuālā balvu pasniegšanas ceremonijā trešdien, 6. oktobrī, Barselonas Jaunās ekonomikas nedēļas (Barcelona New Economy Week) pasākuma ietvaros. Ceremoniju vadīs Investment Monitor galvenā redaktore Kortnija Fingara, un to tiešraidē translēs pasākuma platformā (https://www.bnewbarcelona.com/) .

Rēzeknes SEZ pārvalde ir pateicīga Investment Monitor komandai par iniciatīvu un iespēju piedalīties konkursā! Apsveicam pārējās ekonomiskās zonas no visas pasaules ar panākumiem konkursā.

 

Pilns ziņojums par "Ekonomisko zonu ilgtspējīgas atveseļošanās stratēģiju balvas" 2021. gada rezultātiem:

https://investmentmonitor.ai/investment-monitor-events/economic-zone-sustainable-recovery-strategies-awards-2021

 

Lasiet vairāk par Covid-19 pandēmijas ietekmi Rēzeknes speciālajā ekonomiskajā zonā un tās virzību investīcijās un inovācijās pēc pandēmijas:

https://investmentmonitor.ai/latvia/the-resilience-of-rezekne-opportunities-for-eastern-europe-from-a-post-covid-boom