SIA “Midis” RSEZ kļūst par Rēzeknes SEZ komercsabiedrību

  Ziņas/SIA “Midis” RSEZ kļūst par Rēzeknes SEZ komercsabiedrību

SIA “Midis” RSEZ kļūst par Rēzeknes SEZ komercsabiedrību

2020. gada 28. Aprīlis

2020. gada 22. aprīlī Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvaldes Uzraudzības padome pieņēma lēmumu piešķirt Rēzeknes SEZ komercsabiedrības statusu uzņēmumam SIA “Midis” RSEZ, kas piedāvā programmatūru (biznesa risinājumu) izstrādi, integrēšanu un uzturēšanu privātā un valsts sektora uzņēmumiem.

SIA “Midis” RSEZ informāciju un tehnoloģiju tirgū darbojas jau no 2010. gada. SIA “Midis” RSEZ nodrošina pilnu IT sistēmu izstrādes ciklu: vajadzību analīzi, projektēšanu, izstrādi, testēšanu, kvalitātes nodrošināšanu, uzturēšanu, lietotāju atbalstu un apmācību. Uzņēmums nepārtraukti ievieš novatoriskus programmatūras risinājumus datu sistematizēšanas, pārvaldības, izplatīšanas un uzturēšanas procesos, lai apmierinātu klientu vēlmes un vajadzības. 

SIA “Midis” RSEZ Rēzeknes SEZ teritorijā plāno paplašināt savu pakalpojumu klāstu un apjomu, kā arī uzbūvēt jaunas telpas komercdarbībai. Ieguldījumu projekta ietvaros uzņēmums līdz 2024. gadam plāno nodarbināt 30 jaunus IT speciālistus un ieguldīt vairāk nekā 1 miljonu eiro.