Rūpnīca “VEREMS” svin 20 gadu jubileju

  Ziņas/Rūpnīca “VEREMS” svin 20 gadu jubileju

Rūpnīca “VEREMS” svin 20 gadu jubileju

2016. gada 12. Janvāris
Viens no lielākajiem Rēzeknes reģiona ražošanas uzņēmumiem “VEREMS” RSEZ SIA 2016. gada sākumā svin 20 gadu jubileju. Uzņēmums ir AS “Latvijas Finieris” meitas komercsabiedrība, kas specializējusies mežizstrādē, kokapstrādē, kokmateriālu iepirkšanā un vairumtirdzniecībā.

No 1996. gadā izveidotā finierkluču iepirkšanas punkta šajos gados “VEREMS” ir kļuvis par modernu ražotni, reģionā un arī Latvijā nozīmīgu darba devēju, veiksmīgu ilgtspējīgas, sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības piemēru un uzticamu sadarbības partneri.

Kopš 2007. gada rūpnīcā ražo unikālu produktu – lielformāta bērza saplāksni, ko eksportē uz ES valstīm, Japānu un ASV. 2015. gadā prognozētais uzņēmuma apgrozījuma pieaugums ir 5 miljoni un kopējais gada apgrozījums sasniedz 30 miljonus eiro.

Uzņēmums “VEREMS” šogad saņēmis Latvijas Darba devēju konfederācijas “Gada balvu 2015” kā labākais darba devējs Latgalē, kā arī Valsts Vides dienesta “Zaļās izcilības balvu”, bet uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Jānis Staris Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, 4.maijā iecelts par Atzinības krusta virsnieku par nozīmīgo ieguldījumu Latvijas tautsaimniecībā, īpaši kokapstrādes nozares attīstībā Latvijā un ieguldījumu Latvijas vārda popularizēšanā ārvalstīs.

Uzņēmums vairākkārt godalgots pašvaldību nominācijās, RSEZ Gada balvas konkursā guvis “RSEZ Gada uzņēmuma” titulu vairākās nominācijās, tostarp, “Gada ražotājs”, “Lielākais nodokļu maksātājs”, “Gada investīcijas”, “Gada inovācija”, “Straujāk augošais uzņēmums”. 2014. gadā uzņēmums saņēmis meža nozares gada balvu “Zelta čiekuriņš” par inovatīvu uzņēmējdarbību.

Rūpnīcas “VEREMS” 20 gadu jubilejas dienā 2016. gada 12. janvārī ražotne uz laiku bija pārtraukusi darbu, lai radītu svētkus visiem vairāk nekā 320 darbiniekiem, aicinot viņus uz koncertu un svētku torti. Uzņēmumu “Latvijas Finieris” un “VEREMS” vadītāji uzrunās vairākkārt uzsvēra, ka veiksmīgas darbības pamatā ir cilvēks – darbinieks, kas vada procesus, lai nodrošinātu trīs būtiskas pamatvērtības biznesā – resursi, tehnoloģijas un tirgus.

AS “Latvijas Finieris” valdes priekšsēdētājs Jānis Ciems izteica pārliecību, ka uzņēmumu vēl gaida daudzas apaļas jubilejas, un uzņēmuma veiksmes stāsts būs atkarīgs no nākotnes darbiniekiem un sadarbības partneriem, kuri, iespējams, patlaban vēl nezina, ka savas zināšanas un darbu veltīs tieši šim uzņēmumam, ievērojot tās tradīcijas un godājot tās vērtības, kas iedibinātas šajos pirmajos divdesmit gados.

RSEZ pārvalde sveic rūpnīcu “VEREMS” jubilejā un novēl mērķtiecīgu izaugsmi un jaunus izaicinājumus, profesionālus darbiniekus un lieliskus sadarbības partnerus!