Rēzeknes SEZ uzņēmuma vadītājs - Rēzeknes Goda pilsonis!

  Ziņas/Rēzeknes SEZ uzņēmuma vadītājs - Rēzeknes Goda pilsonis!

Rēzeknes SEZ uzņēmuma vadītājs - Rēzeknes Goda pilsonis!

2018. gada 20. Novembris

“Rēzeknes dzirnavnieks” Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas AS vadītājs, ilggadējs Rēzeknes SEZ uzņēmējdarbības komisijas loceklis Arvīds Zelčs 2018.gada 18.novembrī saņēma apbalvojumu “Rēzeknes Goda pilsonis” par sevišķiem nopelniem Rēzeknes labā.

"Rēzeknes Dzirnavnieks" RSEZ AS sniedz graudu savākšanas, pirmapstrādes un uzglabāšanas pakalpojumus mūsdienīgi aprīkotā elevatorā. Pēdējos gados Arvīda Zelča vadībā uzņēmumā veiktās investīcijas ir ļāvušas paaugstināt kopējo graudu uzglabāšanas kapacitāti no 53 līdz 80 tūkstošiem tonnu. Galvenie uzņēmuma sadarbības partneri ir 1200 graudu audzētāji Latgalē, kuriem uzņēmums nodrošina ērtu, ātru graudu pieņemšanu un pirmapstrādi, kā arī kvalitatīvu un drošu graudu uzglabāšanu, tādejādi arī nodrošinot Rēzeknes pilsētas pozitīvu atpazīstamību Latgales reģionā.

Uzņēmums pēdējos četrus gadus ir saņēmis galveno balvu nominācijā “Gada uzņēmums” Rēzeknes SEZ rīkotajā Gada balvas konkursā mazo komercsabiedrību grupā, kā arī 2017. gadā “Rēzeknes dzirnavnieks” RSEZ AS tika godalgots konkursā “Rēzeknes SEZ Sakoptākais Uzņēmums 2017” un saņēma 1. vietas apbalvojumu.

Patiess prieks un gandarījums par Arvīda Zelča darba atzinīgo novērtējumu!