Jau septīto gadu tiek organizēts Rēzeknes SEZ komercsabiedrību Gada balvas konkurss

  Ziņas/Jau septīto gadu tiek organizēts Rēzeknes SEZ komercsabiedrību Gada balvas konkurss

Jau septīto gadu tiek organizēts Rēzeknes SEZ komercsabiedrību Gada balvas konkurss

2018. gada 28. Maijs

Rēzeknes SEZ pārvalde jau septīto gadu organizē Rēzeknes SEZ komercsabiedrību Gada balvas konkursu. Konkursa galvenais mērķis ir atzinīgi novērtēt un godināt sekmīgākās Rēzeknes SEZ komercsabiedrības un to produktus, kā arī to ieguldījumu Rēzeknes SEZ attīstībā.

Konkursa ietvaros Rēzeknes SEZ komercsabiedrības tiks vērtētas balstoties uz to aizvadītā gada darbības rādītājiem, sadarbības partneru nominācijām un publiskajās datu bāzēs pieejamo informāciju, Rēzeknes SEZ komercsabiedrību gada balvas konkursa nolikumā noteiktajai kārtībā. Konkursa noslēgumā sekmīgākajām Rēzeknes SEZ komercsabiedrībām tiks piešķirtas balvas un atzinības raksti.

Rēzeknes SEZ komercsabiedrību vērtēšana norisināsies lielo/vidējo un mazo komercsabiedrību grupās, 10 nominācijās: Gada pakalpojuma sniedzējs, Gada ražotājs, Lielākais nodokļu maksātājs, Lielākais eksportētājs, Gada investīcijas, Gada inovācijas, Straujāk augošais uzņēmums, Sociāli atbildīgākais uzņēmums, Gada sadarbības partneris un Gada uzņēmums.

Rēzeknes SEZ komercsabiedrību Gada balvas konkurss tiek organizēts, pamatojoties uz Rēzeknes SEZ pārvaldes Uzraudzības padomes 2018. gada 25. maija lēmumu par konkursa organizēšanu.