Rēzeknes SEZ un tās komercsabiedrības apmeklē Apvienoto Arābu Emirātu Vēstniece Latvijā

  Ziņas/Rēzeknes SEZ un tās komercsabiedrības apmeklē Apvienoto Arābu Emirātu Vēstniece Latvijā

Rēzeknes SEZ un tās komercsabiedrības apmeklē Apvienoto Arābu Emirātu Vēstniece Latvijā

2018. gada 18. Aprīlis

2018. gada 16. aprīlī oficiālā vizītē uz Rēzekni ieradās Apvienoto Arābu Emirātu vēstniece Latvijā V.E. Hanan Al Aleeli. Vizītes ietvaros norisinājās gan tikšanās ar Rēzeknes SEZ pārvaldes pārstāvjiem, gan Rēzeknes SEZ komercsabiedrību “NewFuels” RSEZ SIA un “Energy Resources CHP” RSEZ SIA apmeklējums.

Tikšanās laikā ar Rēzeknes SEZ pārvaldi Apvienot Arābu Emirātu vēstniecei Latvijā un Apvienot Arābu Emirātu vēstniecības delegācijai bija iespēja iepazīties ar Rēzeknes SEZ darbu un piedāvāto atbalstu potenciālajiem investoriem. Vizītes ietvaros tika pārrunātas savstarpējās sadarbības iespējas dažādās jomās, it īpaši investīciju piesaistē un uzņēmumu sadarbībā.

Apmeklējot Rēzeknes SEZ komercsabiedrības “NewFuels” RSEZ SIA un “Energy Resources CHP” RSEZ SIA, Apvienot Arābu Emirātu vēstniece Latvijā tikās ar uzņēmumu valdes priekšsēdētāju Romānu Vdovičenko, ražotnes vadītāju Vitoldu Duru un citiem uzņēmuma pārstāvjiem, kā arī devās īsā ekskursijā pa uzņēmumu. Tikšanās laikā V.E. Hanan Al Aleeli atzinīgi novērtēja uzņēmumu darbu, attīstību un sasniegumus.

Kopš 2016. gada, kad tika atklāta Latvijas vēstniecība Abu Dabī un Apvienoto Arābu Emirātu vēstniecība Rīga, Apvienoto Arābu Emirātu un Latvijas ekonomiskā sadarbība un diplomātiskās attiecības ir kļuvušas arvien ciešākas. V.E. Hanan Al Aleeli vizītes ietvaros pauda cerību, ka ekonomisko sadarbību starp valstīm, pilsētām un uzņēmumiem izdosies paplašināt arī nākotnē.

 

Foto: Rēzeknes SEZ pārvalde