Frankfurtē notikusi Starptautiskā investīciju menedžmenta izstāde

  Ziņas/Frankfurtē notikusi Starptautiskā investīciju menedžmenta izstāde

Frankfurtē notikusi Starptautiskā investīciju menedžmenta izstāde

2018. gada 05. Aprīlis

2018. gada 20. un 21. martā Vācijas pilsētā Frankfurtē norisinājās Starptautiskā investīciju menedžmenta izstāde (Investment Management Exhibition). Izstāde dalību ņēma Rēzeknes SEZ pārvalde un Rēzeknes pilsētas dome, prezentējot investīciju objektus un Rēzeknes SEZ piedāvātās iespējas potenciālajiem investoriem.

Starptautiskā investīciju menedžmenta izstāde Frankfurtē tika veidota kā B2B platforma kontaktu veidošanai. Tās ietvaros norisinājās prezentācijas un paneļdiskusijas, kā arī izstāde, kurā stendos tika pārstāvētas valstu investīciju un attīstības aģentūras, speciālās ekonomiskās zonas, nekustamo īpašumu attīstītāji, kā arī citas institūcijas.

Izstādes laikā Rēzeknes stendā bija iespējams iepazīties ar Latviju un Rēzeknes SEZ kā investīciju galamērķi. Īpaša uzmanība tika veltīta potenciālajiem investoriem pieejamajām investīciju objektu teritorijām Rēzeknes SEZ. Savukārt izstādes paneļdiskusiju sadaļā tika sniegta prezentācija par Rēzeknes un Rēzeknes SEZ piedāvātajām iespējām potenciālajiem investoriem. Dalība izstādē tika nodrošināta ar Rēzeknes pilsētas domes un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalstu.

Izstāde norisinājās jau trešo reizi, pulcējot investorus no Eiropas un pasaules valstīm. Šogad izstādes galvenais mērķis bija nodrošināt iespēju potenciālajiem investoriem no Ķīnas Tautas Republikas un Eiropas Savienības investīciju galamērķu pārstāvjiem tīkloties un veidot sadarbību.

Foto: Xhafa Exhibitions