Atklāts SEB klientu centrs Rēzeknē ar 24 jaunām darba vietām

  Ziņas/Atklāts SEB klientu centrs Rēzeknē ar 24 jaunām darba vietām

Atklāts SEB klientu centrs Rēzeknē ar 24 jaunām darba vietām

2018. gada 21. Februāris

Svinīgā pasākumā 2018. gada 14. janvārī Rēzeknē tika atklāts SEB Klientu Centrs, kas turpmāk apkalpos SEB bankas klientus no visas Latvijas. Centrā šobrīd jau strādā septiņi cilvēki un tuvākajā nākotnē darbinieku skaits tiks palielināts līdz 24.

Bankām pārejot uz bezkontakta saziņu ar klientiem, arvien palielinās zvanu centru un attālinātās apkalpošanas centru skaits Latvijā. SEB Klientu Centrs Rēzeknē nodrošinās klientiem attālinātās telefoniskas un rakstiskas konsultācijas 24 stundas diennaktī, atbildot uz jautājumiem par bankas pakalpojumiem.

Latvijā šobrīd eksistē trīs šādi attālinātie klientu apkalpošanas centri – Rīgā aptuveni ar 60 darbiniekiem, Rēzeknē, kur plānots nodarbināt 24 darbiniekus, un eksperimentālā kārtā Alūksnē. Šobrīd Rēzeknē darbu jau uzsākuši 7 darbinieki, tuvākajā laikā uzsāks vēl septiņi, kuru atlase jau ir notikusi, savukārt līdz šī gada beigām tiks izsludināts konkurss uz papildus darba vietām.

Rēzeknes SEZ pārvalde atzinīgi novērtē SEB Klientu Apkalpošanas Centra atvēršanu Rēzeknes SEZ teritorijā un jaunradītās darba vietas. Priecē arī fakts, ka centra darbinieku vidū ir arī vairāki Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studenti. Jaunatklātais centrs ir kā viens no piemēriem attālinātai pakalpojumu sniegšanai ar jauno tehnoloģiju palīdzību, kas nākotnē spēs sniegt ievērojamu pienesumu reģiona attīstībai.

Foto no Rēzeknes SEZ pārvaldes arhīva, autors Māris Justs.