Vienojas par iespēju paplašināt atbalstu Rēzeknes SEZ komercsabiedrībām

  Ziņas/Vienojas par iespēju paplašināt atbalstu Rēzeknes SEZ komercsabiedrībām

Vienojas par iespēju paplašināt atbalstu Rēzeknes SEZ komercsabiedrībām

2018. gada 22. Janvāris

2018. gada 16. janvārī norisinājās tikšanās starp Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Kasparu Gerhardu un Rēzeknes SEZ Uzņēmējdarbības komisijas un pārvaldes pārstāvjiem. Pēc tikšanās ministrs pieņēma lēmumu rosināt paplašināt sniegtā atbalsta klāstu Rēzeknes SEZ.

Tikšanās galvenais mērķis bija pārrunāt iespēju paplašināt Rēzeknes SEZ komercsabiedrībām pieejamo atbalstu nodarbinātības veicināšanai. Paužot Rēzeknes SEZ komercsabiedrību viedokli, uz tikšanos bija devušies Rēzeknes SEZ Uzņēmējdarbības komisijas pārstāvji: komisijas priekšsēdētājs un SIA “LEAX Rēzekne” RSEZ vadītājs Gints Jačuks, komisijas priekšsēdētāja vietniece un “VEREMS” RSEZ SIA valdes priekšsēdētāja Zinaīda Lovnika, kā arī Rēzeknes SEZ pārvaldniece Sandra Ežmale.

Rēzeknes SEZ pārvalde un Rēzeknes SEZ uzņēmēji augstu novērtē Vides reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda atbalstu grozījumu sagatavošanai normatīvajos aktos minētā priekšlikuma iekļaušanai gan Latgales SEZ, gan Rēzeknes SEZ. Kā pēc tikšanās atzina Rēzeknes SEZ Uzņēmējdarbības komisijas priekšsēdētājs Gints Jačuks, “Priecē ļoti atvērtā ministrijas attieksme un vēlme uzklausīt uzņēmēju priekšlikumus un vajadzības”.

Kā vēsta VARAM publicētā informācija “Ņemot vērā reģionālās atšķirības Latvijā, īpaša uzmanība tiek pievērsta Latgales reģiona attīstībai – tiek turpināts darbs pie rīcības plāna izstrādes Latgales reģiona izaugsmei 2018.-2021. gadam. Viens no plānotajiem pasākumiem ir atbalsta iespēju paplašināšana Latgales un Rēzeknes SEZ, izveidojot papildu atbalsta veidus jaunu darbavietu izveidei.”

Informācija sagatavota atsaucoties uz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas izplatīto paziņojumu