“Rēzeknes Dzirnavnieks” RSEZ AS – uzticams sadarbības partneris 1200 graudkopjiem

  Ziņas/“Rēzeknes Dzirnavnieks” RSEZ AS – uzticams sadarbības partneris 1200 graudkopjiem

“Rēzeknes Dzirnavnieks” RSEZ AS – uzticams sadarbības partneris 1200 graudkopjiem

2017. gada 01. Novembris

“Rēzeknes Dzirnavnieks” RSEZ AS ir viens no lielākajiem un modernāk aprīkotajiem graudu elevatoriem reģionā, kas nodrošina graudu pieņemšanas, pirmapstrādes un uzglabāšanas pakalpojumus. 2017. gadā uzņēmums Rēzeknes SEZ komercsabiedrību Gada balvas 2016 konkursā ir ieguvis 1. vietu nominācijā “Gada uzņēmums” mazo komercsabiedrību grupā.

“Rēzeknes Dzirnavnieks” RSEZ AS ir daļa no Zviedrijas kooperatīva “Lantmännen” un Dānijas kooperatīva “DLG” kopuzņēmuma “Scandagra Group”. Jau vairākus gadus uzņēmums ir lielākais pakalpojumu sniedzējs Rēzeknes SEZ un pērn tā kopējais neto apgrozījums sasniedza 4 miljonus eiro. 2016. gadā uzņēmumā tika veiktās investīcijas uzņēmuma infrastruktūras uzlabošanai, kas ļāvušas paaugstināt kopējo graudu uzglabāšanas kapacitāti no 53 līdz 80 tūkstošiem tonnu. Sezonā uzņēmums kopumā spēj pieņemt līdz pat 200 tūkstošiem tonnu graudu.

Uzņēmuma darbības pamatvērtības ir līdzdalība, partnerība un izcilība. Balstoties uz šīm vērtībām, uzņēmums sadarbojas ar 1200 graudkopjiem no visa Latgales reģiona, nodrošinot ērtu un ātru graudu pieņemšanu, graudu pirmapstrādi, kvalitatīvu, drošu graudu uzglabāšanu un kvalitātes kontroli. “Rēzeknes Dzirnavnieks” RSEZ AS ir arī sociāli atbildīgs uzņēmums, kas nodrošina atbalstu sporta, kultūras un izglītības pasākumiem Latgales reģionā.

Rēzeknes SEZ komercsabiedrību Gada balvas 2016 konkursā “Rēzeknes Dzirnavnieks” RSEZ AS īpašu atzinību guvis nominācijās – “Gada pakalpojuma sniedzējs”, “Lielākais nodokļu maksātājs”, “Gada investīcijas”, “Sociāli atbildīgākais uzņēmums”. Kopvērtējumā uzņēmums ar 27 punktiem ieguvis dalītu 1. vietu nominācijā “Gada uzņēmums” mazo komercsabiedrību grupā.