Izsludināts konkurss “Rēzeknes SEZ sakoptākais uzņēmums 2017”

  Ziņas/Izsludināts konkurss “Rēzeknes SEZ sakoptākais uzņēmums 2017”

Izsludināts konkurss “Rēzeknes SEZ sakoptākais uzņēmums 2017”

2017. gada 26. Oktobris

Aizsākot jaunu tradīciju, Rēzeknes SEZ pārvalde organizē konkursu “Rēzeknes SEZ sakoptākais uzņēmums 2017”, lai godinātu komercsabiedrības, kas veic ieguldījumus un rūpējas par Rēzeknes SEZ teritorijas sakārtošanu, labiekārtošanu un attīstību.

Konkursa galvenais uzdevums ir apzināt un godināt sakoptākās Rēzeknes SEZ komercsabiedrības, kuras godprātīgi veic ieguldījumus Rēzeknes SEZ teritorijas sakārtošanā un labiekārtošanā, tādējādi sekmējot šīs teritorijas kopējo attīstību.

Atbilstoši izstrādātajām konkursa “Rēzeknes SEZ sakoptākais uzņēmums 2017” nolikumam, konkursa vērtēšanas komisija līdz šā gada 23. novembrim izvērtēs konkursam izvirzītos pretendentus, noskaidrojot uzvarētājus. Īpaša uzmanība konkursa vērtēšanā tiks veltīta uzņēmuma teritorijas kopskatam, individuāliem elementiem (nosaukumam, karogu mastiem, stāvvietām un piebraucamajiem ceļiem, apstādījumiem), radošumam teritorijas labiekārtošanā, kā arī uzņēmuma gūtajai atzinībai citos konkursos.

Konkursa vērtēšanas komisijā ir četri Rēzeknes SEZ pārvaldes Uzraudzības padomes locekļi un divi Rēzeknes SEZ pārvaldes pārstāvji. Konkursa “Rēzeknes SEZ sakoptākais uzņēmums 2017” uzvarētāju un dalībnieku godināšana notiks 2017. gada decembrī.