RSEZ SIA “IRBIS Technology” – nākotnes risinājumi tehnoloģisko procesu automatizācijai

  Ziņas/RSEZ SIA “IRBIS Technology” – nākotnes risinājumi tehnoloģisko procesu automatizācijai

RSEZ SIA “IRBIS Technology” – nākotnes risinājumi tehnoloģisko procesu automatizācijai

2017. gada 16. Oktobris

RSEZ SIA “IRBIS Technology” specializējas elektrosadales skapju aprīkojuma un ražošanas procesu automatizācijas kompleksa sistēmu izstrādē un ražošanā. 2017. gadā uzņēmums ir kļuvis par konkursa “Rēzeknes SEZ komercsabiedrību Gada balva 2016” laureātu, iegūstot dalītu 1. vietu nominācijā “Gada uzņēmums” mazo komercsabiedrību grupā.

Viedo elektrosadales iekārtu ražotājs RSEZ SIA “IRBIS Technology” ir viens no straujāk augošajiem Rēzeknes SEZ uzņēmumiem, kas 2016. gadā kāpinājis apgrozījumu par 207%. Uzņēmums savā darbā īpašu uzmanību velta inovatīvu risinājumu ieviešanai tehnoloģisko procesu automatizācijai un vadībai. Piemēram, 2016. gadā tika izstrādātas sadalnes, kas paredzētas cauruļvadu apsildei ar indukcijas tehnoloģijām, kas ir jaunums apsildes tehnoloģiju jomā pasaulē.

Rēzeknes SEZ komercsabiedrību Gada balvas 2016 konkursā RSEZ SIA “IRBIS Technology” atzinību guvis nominācijās – “Lielākais eksportētājs”, “Gada inovācijas”, “Straujāk augošais uzņēmums”, “Sociāli atbildīgākais uzņēmums”, “Gada sadarbības partneris”. Kopvērtējumā uzņēmums ar 27 punktiem ieguvis dalītu 1. vietu nominācijā “Gada uzņēmums” mazo komercsabiedrību grupā.

RSEZ SIA “IRBIS Technology” savu produkciju ražo atbilstoši ISO 9001 un ISO 14001 kvalitātes vadības standartiem elektrosadales un kontroles iekārtu ražošanas nozarē. Šā gada pirmajā pusē uzņēmums ieguvis CE sertifikātu, kas apliecina uzņēmuma saražoto elektrosadaļu un kontroles iekārtu atbilstību Eiropas Savienības zemsprieguma direktīvas prasībām. Tāpat uzņēmums ir ieguvis arī Muitas Savienības sertifikāciju, produkcijas eksportam un realizācijai Krievijas tirgū. Plašāka informācija par uzņēmuma darbu un produkciju pieejama RSEZ SIA “IRBIS Technology” mājas lapā: www.irbis-technology.lv.