Aicinām pieteikties dalībai Rēzeknes SEZ 20. gadskārtai veltītajās Biznesa diskusijās

  Ziņas/Aicinām pieteikties dalībai Rēzeknes SEZ 20. gadskārtai veltītajās Biznesa diskusijās

Aicinām pieteikties dalībai Rēzeknes SEZ 20. gadskārtai veltītajās Biznesa diskusijās

2017. gada 28. Augusts

Šā gada 8. septembrī Rēzeknes SEZ 20. gadskārtai veltītā pasākuma “Rēzeknes SEZ – ar skatu nākotnē” ietvaros norisināsies biznesa diskusijas, kurās piedalīsies Pasaules brīvo zonu organizācijas, VARAM Reģionālās politikas departamenta, ALTUM, Rēzeknes novada pašvaldības, Rēzeknes pilsētas domes un Rēzeknes SEZ pārvaldes pārstāvji.

Biznesa diskusijās Pasaules brīvo zonu organizācijas reģionālā pārstāve Nika Manukova sniegs ieskatu brīvo ekonomisko zonu nākotnes attīstības perspektīvās. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) Reģionālās politikas departamenta direktors Raivis Bremšmits un Finanšu institūcijas ALTUM Latgales reģiona vadītāja Vita Pučka pasākuma ietvaros iepazīstinās ar pieejamajiem valsts atbalsta instrumentiem uzņēmējdarbības veicināšanai. Tāpat 8. septembra pasākuma apmeklētājiem tiks sniegta informācija par Rēzeknes novada pašvaldības un Rēzeknes pilsētas domes īstenotajiem attīstības projektiem uzņēmējdarbības veicināšanai, kā arī Rēzeknes SEZ piedāvātajām iespējām. Līdztekus biznesa diskusijām 8. septembrī būs iespēja piedalīties arī Rēzeknes SEZ veiksmes piemēru prezentācijā, apmeklējot Rēzeknes SEZ komercsabiedrības, kā arī Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada attīstības projektus.

8. septembra pasākumu programma ir pieejama: šeit. Dalību 8. septembra pasākumā aicinām apstiprināt līdz 1. septembrim, rakstot uz e-pastu office@rsez.lv vai zvanot pa tālruni: (+371) 24428646.

Rēzeknes SEZ darbojas kopš 1997. gada kā reģionālās attīstības atbalsta instruments Latvijas Austrumos. Patlaban Rēzeknes SEZ apvieno 18 komercsabiedrības, no kurām daudzas ir lielākās un dinamiskākās, Latvijas un starptautiskā mērogā atpazīstamākās Rēzeknes un Rēzeknes novada komercsabiedrības. Atzīmējot 20. gadskārtu kopš Rēzeknes SEZ dibināšanas, Rēzeknes SEZ pārvalde 7. un 8. septembrī rīko vairākus pasākumus, lai atskatītos uz 20 gados paveikto un raudzītos uz Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas nākotnes attīstības perspektīvām.