Mašīnbūves un metālapstrādes uzņēmumi apmeklē Rēzeknes SEZ

  Ziņas/Mašīnbūves un metālapstrādes uzņēmumi apmeklē Rēzeknes SEZ

Mašīnbūves un metālapstrādes uzņēmumi apmeklē Rēzeknes SEZ

2017. gada 12. Jūlijs

Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas (MASOC) biedri 6. un 7. jūlijā apmeklēja Rēzekni un Rēzeknes SEZ. Vizītes ietvaros MASOC pārstāvji tikās ar Rēzeknes SEZ pārvaldi, apmeklēja Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, kā arī uzņēmumus SIA “LEAX Rēzekne” RSEZ un SIA “NOOK Ltd”.

Vizītē dalību ņēma 28 organizāciju – uzņēmumu un profesionālās izglītības iestāžu – pārstāvji, un tās galvenais mērķis bija iepazīt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas piedāvātās iespējas un uzņēmējdarbības vidi Rēzeknes SEZ. Vizītes pirmās dienas ietvaros uzņēmēji apmeklēja Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, kas ir arī MASOC biedrs. Savukārt vizītes otrajā dienā, tikās ar Rēzeknes SEZ pārvaldes pārstāvjiem un devās vizītēs uz metālapstrādes uzņēmumiem.

Tiekoties ar Rēzeknes SEZ pārvaldes pārstāvjiem, MASOC biedri tika iepazīstināti ar Rēzeknes SEZ piedāvātajām iespējām metālapstrādes un mašīnbūves uzņēmumiem, kā arī Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada nākotnes attīstības perspektīvām uzņēmējdarbības veicināšanai. Vizītes noslēgumā MASOC biedri apmeklēja Rēzeknes SEZ komercsabiedrību SIA “LEAX Rēzeknes” RSEZ, kas darbojas Rēzeknes novadā, un Rēzeknes pilsētas uzņēmumu SIA “NOOK Ltd”.