Atrašanās vieta

Latvijas ģeogrāfiskais novietojums Baltijas jūras krastā, tās neaizsalstošās ostas, attīstītā autoceļu un dzelzceļa infrastruktūra, lielākā lidosta Baltijas valstīs nodrošina stratēģisku atrašanās vietu uzņēmumiem, kuru mērķa tirgus ir Eiropas Savienība
0

Rīga

0

Viļņa

0

Tallina

0

Varšava

0

Maskava

Rēzekne

Rēzeknes pilsēta ir ekonomiskais, vēsturiskais, kultūras un izglītības centrs Latgales reģionā, septītā lielākā Latvijas pilsēta un lielākā Eiropas Savienības Austrumu robežpilsēta. Nozaru tradīcijām bagātā reģionā veiksmīgi apvienojas ražošanas potenciāls, Latvijas un Eiropas Savienības Austrumu pierobežas reģiona priekšrocības, cilvēkresursi, noturīgas un stabilas sadarbības tradīcijas ar kaimiņvalstīm un bagāts kultūrvēsturiskais mantojums.


Izmantojot sniegtās iespējas, tiek ieguldīti līdzekļi un darbs infrastruktūras, ekonomikas, tūrisma un arī kultūras attīstīšanā, lai Rēzekni padarītu par modernu un ekonomiski konkurētspējīgu pilsētu Austrumlatvijā.


Rēzekne lepojas ar pirmo augstas kvalitātes akustisko koncertzāli Latvijā – Latgales vēstniecību GORS, kas ir lieliska vieta koncertiem, teātra izrādēm un citiem izklaides un biznesa pasākumiem. Savukārt Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” (Caran d'Ache) ir moderna mājvieta bērnu un jauniešu radošo talantu un amatniecības prasmju attīstībai.


Lasīt vairāk www.rezekne.lv, http://latgale.travel

Rēzeknes novads

Rēzeknes novads ir lielākais no novadiem Latvijā un apvieno 25 pagastus ar ainavisku, krāšņu un daudzveidīgu vidi, senām amatniecības un lauku saimniecību tradīcijām apvienojumā ar mūsdienīgu uzņēmējdarbību. Te atrodas divi lielākie Latvijas ezeri – Lubāns ar vienu no interesantākajām putnu vērošanas vietām Latvijā, Lubāna mitrāja teritorijā, un ūdeņiem dāsnākais Rāznas ezers, kura krastā paceļas leģendām apvītais Mākoņkalns un Lielas Liepu kalns, kas ir trešā augstākā virsotne Latvijā.


Rēzeknes novads lepojas ar restaurēto romantiskā jūgendstila pērli – Lūznavas muižu, kas kļūst par nozīmīgu mākslas un kultūras centru arī starptautiskā līmenī. Novada vērtība ir talantīgi un viesmīlīgi cilvēki. Šeit ir vairākas podnieku darbnīcas, kur prasmīgās rokās māls pārvēršas neatkārtojamos keramikas meistardarbos.


Uzņēmējdarbība Rēzeknes novadā galvenokārt saistīta ar lauksaimnieciskās produkcijas ražošanu. Daudzi apvienojušies kooperatīvajās sabiedrībās, lai ar savu produkciju veiksmīgāk konkurētu tirgū, citi biznesa attīstībai izmanto RSEZ priekšrocības. Biznesa uzsācējiem un mazajiem uzņēmējiem pieejams Rēzeknes novada pašvaldības finansiāls atbalsts.


Lasīt vairāk www.rezeknesnovads.lv